BodyShape

BodyShape

Ten kto už pozná InfraShape, bude zbožňovať aj Body Shape.

Futuristická forma Body Shapu obohacuje rýchlu chôdzu či beh o inovatívne technológie ako sú- vákuová masáž, infra žiarenie, kolagenová lampa, svetelná terapia, aromaterapia a tiež MultiVision monitor.

Najväčší rozdiel medzi oboma strojmi je v účinku tréningu v rozdielnych polohách teda v ľahu a stoji. V stoji je väčšia záťaž na kostrové svalstvo, je aktívne celé telo. InfraShape môžu pokojne používať klienti trpiaci bolesťami chrbtice, nakoľko je v ľahu celá chrbtica odľahčená. Body Shape je kráľovnou kardio tréningu. Zintenzívňuje chôdzu alebo beh jedinečným spôsobom a napomáha tak spaľovaniu ešte viac kalórií než pri bežnom behu.

Bežecký pás

Pre tých, ktorí radi behajú, prináša Body Shape nové podnety v podobe výnimočných účinkov, ktoré predstavujú rozdielne, intenzívnejšie zaťaženie pre telo. Body Shape rozhýbe celé telo, a od hlavy až po končeky prstov sa rozhýbe látková výmena, a teda aj chudnutie. Pričom zaťaženie svalstva nôh je v závislosti na nastavení rýchlosti a uhla stúpania na bežiacom páse.

Trvanie tréningu, infra žiarenie, vákuum, rýchlosť bežiaceho pásu, uhol stúpania, a ďalšie nastavenia programov sú presne zadané na mieru, podľa želania klienta.

Podtlak

Vákuom podporíme viditeľné omladenie pleti, výrazný úbytok tuku a zvýšenie metabolických procesov na zadočku a hornej časti stehien. Počas tréningu sa v pokožke a tukovom tkanive uplatňuje sací efekt vákua. 

Infra žiarenie

Pozitívne účinky infra lampy sú dobre známe. Rozvibruje bunky, ktoré produkujú teplo a tým umocňujú potenie organizmu. Vďaka tomu nie je potrebné sa výnimočne zaťažiť, rýchlo bežať. Body Shape je vodný aj pre úplných začiatočníkov, ktorí môžu začať s chôdzou, následne s rýchlou chôdzou, behom a tréning sa stupňuje s nastavením uhla stúpania. Vďaka extra technológiám, ktoré zaťažia organizmus úplne novým spôsobom, však ocenia tréning v Body Shape aj skúsený športovci.

Multivision

Jedinečnou súčasťou Body Shapu je dotykový monitor. Multivision odpúta pozornosť od tréningu, a tak sa aj po 50 minútach chôdze či behu cítite psychicky aj fyzicky sviežejší. Príjemným sklamaním pre všetkých , ktorý si mysleli , že tréning na tomto bežiacom páse je nudný bude určite ponuka možností zabavenia. Možnosť prebehnúť sa krásnou Costa Ricou alebo ulicami Chicaga ,je o to lákavejšia, že pri tom spálite nemálo kalórií. Taktiež je dôraz na detoxikácii, zbaviť sa čo najviac telu neprospešných látok a oslobodiť sa od nadbytočnej vody.

Kolagénová terapia

Vplyvy vonkajšieho prostredia a prirodzené procesy sprevádzajúce starnutie časom výrazne znižujú schopnosť tvorby kolagénu, teda ako organizmus starne, stáva sa čoraz vráskavejším. Počas ošetrovania sa zvyšuje hydratácia, čo podporuje vrátenie obsahu vlhkosti do pleti. Vďaka týmto pozitívnym procesom sa zrýchli bunková aktivita, prirodzená regenerácia, pleť sa obnoví. Má vyhladzovacie účinky, stimuluje spotrebovanie kyslíka a detoxikáciu v pokožke. Zlepší sa schopnosť vstrebávania a viazania vody v pokožke, čím sa pleť viditeľne regeneruje a omladzuje. Kolagénová terapia je dokonalé riešenie na omladzovanie pleti. Nezávislé výskumy dokazujú, že niektoré bunky pokožky sa dajú vyprovokovať k tvorbe kolagénu, elastínu a istých enzímov, ak budeme žiadanú plochu ožarovať 620 nm-ovým intervalom vlnovej dĺžky viditeľného svetla. Výsledok sa dostaví po 6 – 8 týždňoch. Spojivové tkanivo sa nachádza po celom tele. Je najdôležitejšou súčasťou bielkovín v pokožke a kostnej chrupavke, ako aj v podpornom systéme organizmu. Kolagén tvorí 70% spojiva pokožky.

Trvanie tréningu, infra žiarenie, vákum, rýchlosť bežiaceho pásu, uhol stúpania a ďalšie nastavenia programov sú presne zadané na mieru, podľa želania klienta.

Veľmi dôležité – zatiaľ čo do InfraShapu nie je potrebná športová obuv, v Body Shape je nevyhnutná. Preto nezabudni svoje tenisky doma!

Kontraindikácie

Tehotenstvo a kojenie

Choroba srdca / koronárnej cievy

Čerstvá operácia

Zápalové ochorenie

Akútna infekcia

Teplota

Vypuklá, bolestivá kŕčová žila

Trombóza a sklon k trombóze

Neliečený vysoký tlak

Neliečená prietrž

Gynekologické ťažkosti, (napr. endometróza, ako aj silná menštruácia)

Klient berie na vedomie, že v prípade vyššie uvedených stavov / ochorení použitie INFRASHAPE HORIZONTAL stroja k formovaniu postavy nie je možné. Ďalej ak podľa posúdenia personálom zdravotný stav klienta je nevyhovujúci, tak personál – odvolávajúc sa na tento dôvod – môže odmietnuť použitie stroja, a môže poprosiť klienta, aby opustil miestnosť cvičenia. Klient nemá nárok na vzniknuté náklady ako sú napríklad cestovné, odevné, časové, … ani žiadne iné, priame či nepriame náklady.

Návštevníci IZI Shape Studia na formovanie postavy sú povinní informovať personál pred začatím cvičenia o akejkoľvek  chorobe / stave / použití alkoholu, omamných, či psychotropných látok. Prevádzkovateľ prevádzkujúci stroj INFRASHAPE HORIZONTAL nepreberá žiadnu zodpovednosť za následky alebo komplikácie vzniknuté z dôvodu utajených chorôb / stavov. Procedúra, ani cvičenie nesmie začať po požití alkoholu a iných omamných, či psychotropných látokT.

Ak máte nejakú chorobu / stav, nieste si istý/á vplyvom, možným následkom používania strojov INFRASHAPE HORIZONTAL, procedúry alebo cvičenia na Vás, vždy požiadajte odborného lekára o názor pred cvičením, a ním sa riaďte. V tomto prípade informácie uvedené na tejto internetovej stránke Vám a Vášmu lekárovi pomôžu, aby ste sa mohli správne rozhodnúť.

V prípade sporu o akýkoľvek z pojmov uvedených na týchto webových stránkach platí vysvetlenie podané povereným zástupcom firmy Ing. Adrian Moskal, Uherova 2909/25, 058 01 Poprad, IČO: 52462455

Návrat hore